Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9 Theme (8.3.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Node
gu: નોડ

en: Up
gu: ઉપર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
