Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10 Theme (9.1.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Node
fa: محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Up
fa: بالا

en: General
fa: عمومی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Tools
fa: ابزارها

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
