Mime Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Mail
uk: Пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: About
uk: Про модуль

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender e-mail address
uk: Електронна адреса відправника

en: Manage mime mail system settings.
uk: Керування налаштуваннями поштової системи mime.
