Mime Mail (8.x-1.0-alpha6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: About
my: အကြောင်း
