Minify JS (3.0.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Restore
bg: Възстанови
