Minify JS (3.0.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All files
vi: Tất cả các tập tin

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Restore
vi: Phục hồi

en: Perform action
vi: Thực hiện thao tác

en: Selected files
vi: Các tập tin đã chọn
