Minify JS (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Performance
ca: Rendiment

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: Restore
ca: Restaura

en: Perform action
ca: Realitza l'acció

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
