Minify JS (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Performance
nl: Prestaties

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Restore
nl: Herstellen

en: Original Size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: Perform action
nl: Voer actie uit

en: Selected files
nl: Geselecteerde bestanden

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Minify JS
nl: JS verkleinen
