Minify JS (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Performance
ru: Производительность

en: All files
ru: Все файлы

en: Restore
ru: Восстановить

en: Original Size
ru: Оригинальный размер

en: Perform action
ru: Выполнить действие

en: Selected files
ru: Выбранные файлы

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость
