Minify JS (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Performance
uk: Швидкодія

en: All files
uk: Всі файли

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Restore
uk: Відновити

en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: Perform action
uk: Виконати дію

en: Selected files
uk: Обрані файли

en: Savings
uk: Збереження

en: Last Modified
uk: Час останньої зміни

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість
