Minify JS (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Performance
da: Ydelse

en: All files
da: Alle filer

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Restore
da: Gendan

en: Perform action
da: Udfør handling

en: Selected files
da: Valgte filer

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
