Minify JS (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Performance
it: Prestazioni

en: All files
it: Tutti i file

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Restore
it: Ripristina

en: Perform action
it: Esegui azione

en: Selected files
it: File selezionati

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
