Minify JS (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Performance
tr: Performans

en: All files
tr: Tüm dosyalar

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Perform action
tr: Eylemi gerçekleştir

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik

en: Minify JS
tr: JS'i enaza indir
