Minify JS (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: All files
hu: Összes fájl

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Perform action
hu: Művelet végrehajtása

en: Selected files
hu: Kiválasztott fájlok

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség
