Minify JS (8.x-1.9) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Minify JS
af: Verklein JS
