Minify JS (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Restore
be: Аднавіць
