Minify JS (8.x-1.9) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: All files
my: ဖိုင်အားလုံး

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
