Minify JS (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Selected files
el: Επιλεγμένα αρχεία

en: Minify JS
el: Ελαχιστοποίηση JS
