Minify JS (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Perform action
lt: Atlikti veiksmus

en: Selected files
lt: Pažymėti failai
