Minify JS (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Performance
he: ביצועים

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Restore
he: שחזור
