Minify JS (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
