Minify JS (8.x-2.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
