Minify JS (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: All files
lv: Visi faili

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
