Minify JS (8.x-2.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Performance
nn: Ytelse

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
