Minify JS (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Performance
sv: Prestanda

en: All files
sv: Alla filer

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Restore
sv: Återställ

en: Perform action
sv: Utför åtgärd

en: Selected files
sv: Valda filer
