Minify JS (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Restore
gl: Restaurar

en: Perform action
gl: Acción '%action' engadida.
