Minify JS (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Restore
ja: 復元

en: Perform action
ja: アクションの実行

en: Selected files
ja: 選択ファイル
