Minify JS (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All files
fr: Tous les fichiers

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Restore
fr: Restaurer

en: Original Size
fr: Taille initiale

en: Perform action
fr: Exécuter l'action

en: Selected files
fr: Fichiers sélectionnés

en: Savings
fr: Économies

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
