Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (70 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Priority
sv: Prioritet

en: project
sv: projekt

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Done
sv: Färdig

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Plain text
sv: Ren text

en: Desc
sv: Fallande

en: Task
sv: Uppgift

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: comments
sv: kommentarer

en: Authored on
sv: Författad

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Add project
sv: Lägg till projekt

en: Diff
sv: Skillnad

en: Changed
sv: Ändrad

en: comment
sv: kommentar

en: Delete comments
sv: Radera kommentarer

en: Review
sv: Granska

en: Add Comment
sv: Lägg till kommentar

en: Apply
sv: Applicera

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Add comment
sv: Lägg till kommentar

en: Offset
sv: Kompensera

en: Not assigned
sv: Inte tilldelad

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Created by
sv: Skapad av

en: Created on
sv: Skapad den

en: In Progress
sv: Pågående

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Delete project
sv: Radera projekt

en: Critical
sv: Kritisk

en: Edit project
sv: Redigera projekt

en: Asc
sv: Stigande

en: Created By
sv: Skapad av

en: The time that the comment was created.
sv: Tidpunkten som kommentaren skapades.

en: The time that the comment was last edited.
sv: Tidpunkten då kommentaren senast redigerades.
