Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: project
af: projek

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: comments
af: kommentaar

en: Authored on
af: Geskep op

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: comment
af: kommentaar

en: Delete comments
af: Skrap kommentare

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: Tasks
af: Take

en: - All -
af: - Alle -
