Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (59 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Priority
ar: الأولوية

en: project
ar: مشروع

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Done
ar: تمّ

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Comment
ar: التعليق

en: Filter
ar: انتقاء

en: Normal
ar: طبيعي

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Desc
ar: تنازلي

en: Task
ar: مهمة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: comments
ar: تعليقات

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Changed
ar: تم التغير

en: comment
ar: تعليق

en: Delete comments
ar: احذف التعليقات

en: Review
ar: المراجعة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Tasks
ar: المهام

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - Any -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Critical
ar: حرج

en: Asc
ar: تصاعدي

en: The time that the comment was created.
ar: وقت إنشاء التعليق

en: The time that the comment was last edited.
ar: وقت التعديل الأخير على التعليق

en: The number of comments.
ar: عدد التعليقات
