Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: tasks
be: задачы

en: task
be: задача

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Done
be: Зроблена

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Normal
be: Нармальны

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: comments
be: каментары

en: Authored on
be: Дата:

en: Blocked
be: Заблакавана

en: comment
be: каментар

en: Delete comments
be: Выдаліць каментары

en: Apply
be: Ужыць

en: Tasks
be: Задачы
