Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Done
bg: Готово

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: comments
bg: коментари

en: Authored on
bg: Написано на

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Mail settings
bg: Настройки на пощата

en: comment
bg: Коментар

en: Delete comments
bg: Изтрий коментарите

en: Apply
bg: Търси
