Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Done
el: Έγινε

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: comments
el: σχόλια

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: comment
el: σχόλιο

en: Delete comments
el: Διαγραφή σχολίων

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Asc
el: Αύξ

en: The time that the comment was created.
el: Η ώρα που το σχόλιο δημιουργήθηκε.

en: The time that the comment was last edited.
el: Η ώρα που το σχόλιο επεξεργάστηκε τελευταία φορά.

en: The number of comments.
el: Ο αριθμός από σχόλια.
