Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: High
is: Høgt

en: Low
is: Lág

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Mail
is: Teldupostur

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Done
is: Liðugt

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Filter
is: Filtur

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Blocked
is: Sperrað

en: comment
is: viðmerking

en: Delete comments
is: Strika viðmerkingar
