Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Done
gl: Feito

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Task
gl: Tarefa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: comments
gl: comentarios

en: Authored on
gl: Creado en

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Changed
gl: Cambiado

en: comment
gl: comentario

en: Delete comments
gl: Borrar comentarios

en: Review
gl: Revisión

en: Apply
gl: Aplicar

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Creator
gl: Creador

en: Created by
gl: Creado por

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
