Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Task
gu: કાર્ય

en: comments
gu: ટિપ્પ્ણીઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Delete comments
gu: ટિપ્પણીઓ કાઢી નાખો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: The number of comments.
gu: ટિપ્પણીઓની સંખ્યા.
