Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (67 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Priority
he: עדיפות

en: project
he: פרוייקט

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Done
he: בוצע

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Normal
he: נורמלי

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Desc
he: יורד

en: Task
he: משימה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: comments
he: תגובות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Blocked
he: חסום

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: comment
he: תגובה

en: Delete comments
he: מחיקת תגובות

en: Review
he: סקירה

en: Apply
he: החל

en: Tasks
he: משימות

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: Offset
he: היסט

en: Created on
he: נוצר ב

en: Ruby
he: רוּבי

en: Python
he: פייתון

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Due Date
he: תאריך יעד

en: Java
he: ג'אווה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Critical
he: קריטי

en: Asc
he: סדר עולה

en: Administer projects
he: ניהול פרויקטים

en: The time that the comment was last edited.
he: המועד האחרון בו נערכה התגובה.
