Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Done
hy: Կատարված է

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Delete comments
hy: Ջնջել մեկնաբանությունները
