Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (42 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Comments
is: Ummæli

en: Priority
is: Forgangur

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: Mail
is: Póstur

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Delete comments
is: Eyða ummælum

en: Review
is: Yfirlestur

en: Apply
is: Virkja

en: Add comment
is: Bæta við ummælum

en: Creator
is: Stofnandi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
