Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: comment
ku: بۆچوون

en: Delete comments
ku: بۆچوون بسڕیته‌وه‌؟

en: Tasks
ku: ئەرکەکان
