Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: project
lv: projekts

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: tasks
lv: uzdevumi

en: task
lv: uzdevums

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Done
lv: Pabeigts

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Task
lv: Uzdevums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: comments
lv: komentāri

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Mail settings
lv: Pasta iestatījumi

en: Changed
lv: Labots

en: comment
lv: komentārs

en: Delete comments
lv: Dzēst komentārus

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
