Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana
