Minimal Lite (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Red
cs: Červená

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: mobile
cs: mobilní

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: wide
cs: široký

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Footer menu
cs: Menu patičky
