Minimal Lite (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Gray
he: אפור

en: Blue
he: כחול

en: mobile
he: ניידים

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Region settings
he: הגדרות איזור

en: Search...
he: חיפוש...

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
