Minimal Lite (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Gray
is: Grár

en: Blue
is: Blár

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
