Minimal Lite (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Red
cy: Coch

en: Gray
cy: Llwyd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
