Minimal Lite (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Red
ug: قىزىل

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Turquoise
ug: ياقۇت

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
