Minimal Lite (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Region settings
be: Наладкі рэгіёнаў
