Minimal Lite (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ
